Masz pytania? Zadzwoń tel. 602 790 598

Altany ogrodowe

Może nie do końca wiesz, czy w Twoim ogrodzie na pewno pasowałaby altana ogrodowa. Jeżeli posiadasz właśnie tego typu dylemat, to skup się na poszukiwaniu wszelkich korzyści, ze stworzenia właśnie takiego miejsca w granicach swojej posesji.

altana ogrodowa SPRAWDŹ TU NASZE ALTANY OGRODOWE

Proponowane przez nasz sklep internetowy Ogrodolandia altany ogrodowe, są jednoznacznym potwierdzeniem tego, że nie wszystkie modele wyróżniają się tradycyjną budową. Wręcz przeciwnie, w naszym asortymencie nie brakuje również bardziej nowoczesnych rozwiązań, które swoim wyglądem bardziej przypominają tropikalne domki. Ich największą zaletą jest nie tylko solidna oraz wytrzymała budowa, ale również to, że są one wyposażone w dodatkowe materiały osłaniające przed wiatrem i owadami. Jak najbardziej, mowa jest w tym przypadku o moskitierach. Ponieważ nie ma niczego bardziej denerwującego, niż komary, które nasilają się wraz z zachodem słońca.
Takie altany również przypominają swoim kształtem pergole. Dzięki czemu, jeżeli tylko masz takie życzenie, możesz je obsadzić winoroślami, lub też innymi pnącymi roślinami.
Jeżeli jednak interesuje Cię bardziej tradycyjna altana ogrodowa Łódź, to również nie będzie najmniejszego problemu z zamówieniem takiej budowli ogrodowej. Mowa jest przede wszystkim o altanach otwartych, jak i również zamkniętych. Dzięki zadaszeniom, przebywanie w takich domkach, jest możliwe nawet, gdy nie za bardzo dopisuje nam pogoda.

Naszym Klientom udostępniamy różne kształty altan ogrodowych. Wśród nich są altany zaprojektowane w planie kwadratu, ośmiokąta, sześciokąta, czy też prostokąta. Zamawiając u nas konkretny model, nadal zyskujesz szanse na dokonanie wielu różnych modyfikacji. Przede wszystkim możliwe jest pomalowanie drewna na inny kolor, wybranie odpowiedniego pokrycia dachowego, czy też dopasowanie idealnego rozmiaru konkretnej altany. Dzięki temu stworzysz idealne miejsce, w którym będziesz mógł nie tylko wypoczywać, ale i również urządzać wszelkiego rodzaju przyjęcia. Na pewno takie miejsce w Twoim ogrodzie będzie tętniło życiem przez cały wakacyjny sezon.