Masz pytania? Zadzwoń tel. 602 790 598

Donice ogrodowe

Donice ogrodowe są niesłychanym dodatkiem do każdego ogrodu, jak i również innej strefy, jaka została wydzielona do wypoczynku. Mowa tutaj między innymi o tarasach lub balkonach. To właśnie dlatego w naszej ofercie z powodzeniem znajdziesz rozmaite typy donic, które są przeznaczone również do konkretnych miejsc w Twoim ogrodzie oraz na terenie całej posesji.

donice ogrodowe SPRAWDŹ TU NASZE DONICE OGRODOWE

Jeżeli jesteśmy przy donicach ogrodowych, które różnią się między sobą miejscem ustawienia, to na pewno warto wspomnieć o donicach balkonowych. Najczęściej, będziemy mieli tutaj na myśli skrzynki, które można z łatwością przymocować do poręczy balkonowej. Dzięki temu uzyskamy ukwieconą balustradę. Takie donice balkonowe wyróżniają się również tym, że można je w bardzo prosty sposób zamontować, jak i również zdemontować. Oczywiście wykonane są one z rozmaitych materiałów.

Ciekawym rozwiązaniem są również donice tarasowe. Te z kolei wyróżniają się najczęściej, znacznie większymi rozmiarami. Mowa jest przede wszystkim o tym, by móc zasadzić w nich nie tylko kwiaty, ale i również nieduże krzewy oraz drzewa ozdobne. Jeżeli jesteś właścicielem przestronnego tarasu, to takie rozwiązania mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.

Warto zwrócić również uwagę na wykonanie takich donic. Najczęściej oczywiście spotykana jest donica ogrodowa Łódź, która została wykonana z drewna. Jednak, jeżeli przyjrzysz się dokładnie naszej ofercie, to znajdziesz również donice wykonane z eleganckiego technorattanu, plastiku, a nawet metalu. Każde tworzywo wyróżnia się wyjątkową estetyką wykonania, jak i również odpornością na działanie rozmaitych czynników atmosferycznych.

Bardzo intrygującą propozycją, na pewno są donice ogrodowe, które są podświetlane. Dzięki temu wyróżniają się one wielofunkcyjnością. Można w nich zasadzić swoje ulubione gatunki kwiatów oraz innych roślin ozdobnych. Natomiast nocą stanowią one dodatkowe źródło oświetlenia. Zatem, można stworzyć z nich romantyczną kompozycję, zarówno na swoim tarasie, balkonie, czy też na przykład w pobliżu oczka wodnego. To jest doskonałe rozwiązanie dla osób stawiających na nowoczesną aranżację swojego ogrodu.