Masz pytania? Zadzwoń tel. 602 790 598

MONTAŻ

Większość prezentowanych przez nas produktów, nie wymaga specjalistycznych umiejętności, by poradzić sobie z ich montażem. Dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, bez obaw o wystąpienie problemów ze złożeniem sofy, lub też kompletu wypoczynkowego w swoim ogrodzie.
Nieco inaczej może być w przypadku zamówienia obiektów wchodzących w skład architektury ogrodowej. Ponieważ mamy do czynienia w tym przypadku z bardziej skomplikowanymi konstrukcjami. W naszym sklepie internetowym proponujemy między innymi rozmaite domki drewniane, wiaty garażowe, jak i również place zabaw. Jeżeli dane produkty wymagają specjalistycznego montażu, to taka informacja będzie pojawiać się w przypadku ich szczegółowej specyfikacji na naszej stronie.
W takim przypadku takie obiekty są dostarczane przy pomocy naszego transportu. Na miejscu wykwalifikowana ekipa montażowa zajmuje się składaniem konkretnych produktów. Oczywiście wszystkie szczegóły są omawiane z naszymi Klientami, jeszcze przed dostarczeniem zamówienia pod wskazany adres.