Masz pytania? Zadzwoń tel. 602 790 598

TRANSPORT

Chcesz zamówić w naszym sklepie internetowym interesujące Cię produkty, ale jednocześnie obawiasz się tego, że czeka Cię odbiór osobisty? Nic bardziej mylnego! Wszystkim naszym Klientom gwarantujemy transport pod wskazany adres. Większość zamówień jest realizowanych za pośrednictwem kuriera. Jednak, jeżeli mowa jest o produktach wyróżniających się bardzo dużymi gabarytami, to wtedy naszym Klientom oferujemy własny transport, przy użyciu firmowego samochodu.

Wszystkie przesyłki są realizowane nie tylko na terenie Polski, ale również poza jej granicami. Dlatego nasze pole działania nie jest ograniczone, przez co jesteśmy bardziej atrakcyjni względem innych sklepów z wyposażeniem do ogrodów.
Korzystając z naszych usług, zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z terminem realizacji. Ponieważ niektóre produkty, w szczególności obiekty architektury ogrodowej, są wykonywane na specjalne zamówienie. Wtedy czas oczekiwania na transport również może się wydłużyć. Po zakupieniu konkretnych produktów, jednocześnie zgadzasz się na warunki realizacji zamówienia, przedstawionych w specyfikacji prezentowanego przedmiotu lub obiektu architektonicznego.