Masz pytania? Zadzwoń tel. 602 790 598

Wiaty garażowe

Marzy Ci się, aby móc w końcu spokojnie garażować swoje auto, ale jednocześnie nie bardzo przemawia do Ciebie opcja budowania w tym celu osobnego garażu? Rzeczywiście, nie każda posesja jest na tyle duża, by móc pozwolić sobie na postawienie dodatkowego obiektu wolnostojącego. Dlatego dobrym pomysłem, na pewno będzie zdecydowanie się na montaż wiaty garażowej.

wiata garażowa SPRAWDŹ TU NASZE WIATY GARAŻOWE

W ofercie naszego sklepu internetowego, posiadamy wiele rozmaitych obiektów, dzięki którym garażowanie samochodu będzie nie tylko możliwe, ale również może się łączyć z wieloma innymi udogodnieniami. W takim razie możemy wspomnieć między innymi o wiatach, które składają się przede wszystkim z prostej konstrukcji, jak i również wiatach wyposażonych w dodatkowy składzik. Sam decydujesz, jakie wiaty garażowe Łódź, rzeczywiście spełnią Twoje oczekiwania.

To Ty również podejmujesz decyzję o tym, czy taka wiata garażowa będzie miała raczej nowoczesny wygląd, czy jednak rzeczywiście bardziej tradycyjny. Oczywiście w naszym sklepie internetowym można z powodzeniem znaleźć każdą taką wersję. Dlatego nie ma najmniejszego problemu z dopasowaniem wyglądu wiaty garażowej do pozostałych elementów architektury znajdujących się na terenie naszej posesji.

Sam również podejmujesz decyzję o tym, w jakiej formie ma występować dach takiej wiaty garażowej. Zatem do wyboru masz między innymi dachy jednospadowe, dwuspadowe, jak i również kopertowe. Ponadto możesz spokojnie podjąć decyzję na temat tego, z jakiego rodzaju pokrycia dachowego można wybrać konstrukcję dla swojej wiaty garażowej.

Takie wiaty nie wymagają zbyt szczególnych umiejętności, by je zamontować. Jednak trzeba przyznać, że do każdej konstrukcji zamówionej w naszym sklepie, oferujemy również świadczenie usługi montażowej, wykonaną przez wykwalifikowaną ekipę. Oczywiście, nie jest to obowiązkowa usługa, a jedynie dodatkowa, którą można zamówić, jeżeli ktoś nie ma czasu lub głowy do stawiania wiaty garażowej przy swoim domu. Zapraszamy w takim razie do dokładnego zapoznania się z naszymi propozycjami wiat garażowych. Ich największą zaletą jest na pewno to, że do ich postawienia, nie jest wymagana żadna zgoda o budowę.